Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
144 884 €
283 368.47 лв.

(1 685 €, 3 295.57 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 11:24 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 3623 пъти.
Площ:
86 m2
Етаж:
9-ти от 18
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

SP Residence 2 е модерен жилищен комплекс в кв.Кършияка, Пловдив и непосредствена близост до Хотел 'Санкт Петербург. Стилният комплекс от апартаменти предлага различни по големина, изложение и разположение модерни жилища. В най-високата си част SP Residence 2 достига 18 етажа, а в по-ниската -до 11 етап,секция Б и В.

Вижте повече на www.spresidence.bg
Позвъни и научи повече:
📲 0883 301 201
📲 0883 901 501
📲 0888 977 090
Особености
Тухла
Асансьор
С паркинг
За контакт:
0883301201
Инвеститор:
СП РЕЗИДЕНС
0883301201/0888977090
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
spresidence.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, ул. Стефан Ботев 26 /зад хотел Санкт Петербург/
http://www.platinumhomes.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
Обява: 1b173028947811902

144 884 €
283 368.47 лв.
История на цената
(1 685 €, 3 295.57 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Кършияка

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност